Yunanistan - YENİ YILI Komşuda Kutluyoruz 1 Gece Konaklama Taverna Dahil

YUNANİSTAN YILBAŞI EĞLENCESİ TURU

SELANİK & KAVALA
(1 Gece 2 Gün, 1 Gece Konaklamalı)

 


1. / 2. GÜN
İSTANBUL – SELANİK


Akşam:
22.00 KADIKÖY (Evlendirme Dairesi Önü)
22.30 MECİDİYEKÖY (Migros Önü)
23.00 BAKIRKÖY (İncirli Ömür Plaza Önü)
Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK), Kipi (YUNAN) sınır kapılarında gümrük ve pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’A giriş.

2. GÜN
SELANİK
Sabah Alexandroupoli (Dedeağaç), Komotını (Gümülcine), Xanthı (İskeçe), Kavala’ya varış. Kavala’da kahvaltı molası. Volvi – Koronia Gölleri. Selanik’e varış. Selanik Şehir Turu; (Makedonia & Trakya Bakanlık Binası), Atatürk’ün Evi, Ag. George Kilisesi, Averof Limanı, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos” Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender ve P. Konstantin” Heykelleri, “Aristoteles, Elefterios” Meydanları ve Caddeler, Acropolis Surları, Eski Selanik, “Ana Poli” Makedonia mimarisinin hakim olduğu evler, Vladaton manastırı görülecek yerler arasındadır. Şehrin kuş bakışı seyri. Alış-veriş imkânı sonrası otele yerleşme ve konaklama.
Gece misafirlerimizle Yılbaşı Sirtaki Taverna Eğlencesi (Fiyata Dahil)

3. GÜN
SELANİK - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası, Kavala’ya hareket. Kavala şehir gezisi Panagıa su kemerleri, liman, 19 y.y. neo klasik yapıları, eski ve yeni şehir. Kavalalı Mehmet Ali Paşa (imarethane, ev, heykeli). Ag. Nicholas Teodorokimissi Kilisesi, Deniz Feneri gezileri. Öğle yemeği (extra). Serbest zaman. Meşhur Kavala kurabiyesi ve demleme Türk çayını tatmak üzere Kurabiyecimize uğruyoruz. Batı Trakya üzerinden İstanbul’a hareket. Xanthı (iskeçe)’de panoramik şehir seyri. Komotını (Gümülcine)’de kısa bir Türk kahvesi molası sonrası İstanbul'a hareket. Yunan freeshopunda alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’a dönüş ve turun sona ermesi. Bir sonraki SUMERTUR organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLANLAR
•Lux Otobüsler İle Ulaşım
•Selanik’te 1 gece 4* Otelde oda kahvaltı konaklama
•Kavala, Selanik, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç Panoramik Şehir Turları
•Yol İkramları.
•Tüm Seyahat Süresince Profesyonel Sumertur Türkçe Rehberlik Hizmeti.
•Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk).
YENİ YIL SİRTAKİ GECE EĞLENCESİ FİYATA DAHİLDİR

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR
•Yurt Dışı Çıkış Harç Pulu: 50 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
•Vize Ücreti: 120 Euro (YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR)
•Zorunlu Seyahat sağlık sigortası (15 Euro), 65 yaş üstü (20 Euro)
•ilk Gün Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri. Ekstra turlar. Kişisel harcamalar.


Not : Turun başlangıç tarihinden itibaren pasaportların 6 ay geçerlilik süresi bulunmalıdır. Çocuklu ailelerden anne ve baba birlikte tura katılmazlarsa tura gidecek çocuk için noterden muvafakatname alınması gereklidir.

İki Kişilik Odada Kişi Başı: 139 €URO