KIBRIS KÜLTÜR VE EĞLENCE TURU 2 Gece Konaklama

 

KIBRIS KÜLTÜR VE EĞLENCE TURU

3 Gün, 2 Gece Otel Konaklama

 

             

 

Uçuş Detayı
Pegasus HY, Sabiha Gökçen Havalimanı/Lefkoşa, 06.15
Pegasus HY, Lefkoşa/Sabiha Gökçen Havalimanı, 21.25


Otel Detayı 
Giriş:  - Çıkış
Vuni Palace Hotel / Yarım Pansiyon / Standart Oda

 

1. Gün: İstanbul, Lefkoşa, Girne
Değerli misafirlerimiz, 06.55 uçağıyla Sabiha Gökçen’den Lefkoşa’ya uçuyoruz. Ercan Havalimanına varıp, bizi bekleyen aracımıza binerek otelimize yol alıyoruz. Otelimize vardığımızda odalarımıza yerleşiyor, alışveriş ve dinlenme için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. Gün: Lefkoşa, Magosa Turu
Değerli misafirlerimiz, otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Lefkoşa & Magosa Turu için yola çıkıyoruz.  Bu turumuzda sizlere bir günde iki büyük şehri görme imkanını sunuyoruz. Kıbrıs Barış Harekatı’nda yer alan kahramanlarımızın yattığı Boğaz Şehitliği’nden, Dr. Nihat İlhan Bey’in, eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği  Barbarlık Müzesi’ne, Kıbrıs’ta bulunan tarihi üç giriş kapısından biri olan Girne Kapısı’ndan, Avrupa’nın en büyük ikona müzelerinden biri olan ve adada ilk kez Hristiyanlığı yaymaya çalışan St. Barnabas'a hitaben inşa edilen bugünkü St. Barnabas Müzesi’ne, vatan şairi Namık Kemal’in esaret yıllarını geçirdiği Namık Kemal Zindanı’ndan, hayalet şehir Kapalı Maraş’a (Panoramik) dopdolu geçireceğimiz turumuzun ardından, Doğu’nun ıssız limanı Magosa’da Kıbrıs’a özgü hediyelik eşyalar için alışveriş fırsatı buluyoruz. Gezilerimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Otelde alınacak akşam yemeğinden sonra vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir.

 

3.Gün: Girne, Lefkoşa, İstanbul

Değerli misafirlerimiz, sabah kahvaltımız sonrası tam gün serbest zaman. Saat 19:00’da Lefkoşa Ercan havalimanına hareket ediyoruz. Pegasus Havayollarının 21.25 uçağıyla Sabiha Gökçen Havalimanına vardıktan sonra bir sonraki Sümertur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz...

 

ALIŞVERİŞ: Kıbrıs’ta alınacakların başında yöreye özgü bir lezzet olan Hellim peyniri gelmektedir.

 

MOBİL HİZMETLER: Türkiye’de kullandığınız telefonunuzu Kıbrıs’ta kullanabilmeniz için Uluslararası görüşmelere açtırmanız gerekmektedir. Operatörünüzden kullanım paketleri hakkında bilgi alınız.

 

PAKET FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER