ALAÇATI & ÇEŞME & EFES & ŞİRİNCE & MERYEMANA & PAMUKKALE

TERMAL ve ÇAMUR BANYOSU KEYFİ DAHİL ALAÇATI & ÇEŞME & EFES & ŞİRİNCE & MERYEMANA & PAMUKKALE TURU

  2 GECE YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMALI

1. GÜN

PERŞEMBE AKŞAMI ÇIKIŞ

* 20:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 21:15 Mecidiyeköy Teknosa Önü
* 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 22:30 Kartal Köprüsü
* 22:45 Çayırova Mc’ Donalds
Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden sabaha karşı İZMİR’E varış. (GECE YOLCULUĞU 550 KM / 7 SAAT)

2. GÜN

CUMA

İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA - URLA

         

          Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz.Temposu yüksek bir gezi gününü Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz (Giriş ekstra). Sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molasının ardından Ilıca’da yüzme molası veriyoruz. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Öğle yemeğimizi (ekstra) Alaçatı’da alıyoruz. Yemek sonrası Urla Meydanı ve Tanju Okan’ın anısına yapılan parkın çevresinde fotoğraf molası verdikten sonra Seferihisar- Gümüldür üzeri masmavi, tertemiz koylarını görerek konaklayacağımız otele yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası arzu edildiği taktirde Kuşadası disko ve şehir turumuzu (ekstra) yapıp otelimize dönüp istirahat ediyoruz.

 

3. GÜN

CUMARTESİ

ŞİRİNCE - MERYEM ANA EVİ - EFES ANTİK KENTİ


          Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Selçuk’a hareket ediyoruz.İlk durağımız Şirince, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere Selçuk’a dönüyoruz (meşhur çöp şiş menüsü –ekstra). Yemek sonrası Selçuk şehir turu, Meryem Ana Evi , Efes Antik Kenti (Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Herakles Kapısı, Trojan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Skolastik Hamamlar, Gymnasion, Ticaret Agorası, Parlemento Binası, Mozaikli kaldırım) gezileri yapılıyor. Dileyenler ise Efes Antik kentini gezmek yerine Pamucak Sahili’ne deniz molası vermek üzere hareket ediyoruz. Deniz molası sonrasında Kuşadası Güvercin Adası’nı panoramik olarak geziyoruz. Ardından Aydın güzergahı üzerinden otelimize yerleşmek üzere Pamukkale’ye hareket edip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde. Arzu eden misafirlerimiz yemekten sonra otelin termal havuz ve çamur banyolarından ücretsiz faydalanabilirler. Dileyenler ise Karahayıt’da canlı müzik ya da taverna eğlencesine katılabilirler (extra).

 

4. GÜN

PAZAR

ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI-HiERAPOLİS - TRAVERTENLER

 

          Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, yine öğlene kadar otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman bırakıyoruz. Dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Sonrasında Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik pool ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz, ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, yemek molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası Afyon üzerinden dönüş için İstanbul’a hareket. Gece saatlerinde varış ve bir başka SUMERTUR etkinliğinde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz...

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Sumertur Otobüs İçi İkramları
* Sumertur Güvencesi
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

    

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

TUR ÜCRETİ: FİYAT SORUNUZ..

 

Rezervasyon ve Ödeme Detayları

  • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.
  • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
  • Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
  • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

 

Ulaşım

          Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik Travego, Tourrismo, 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.