VIALAND TEMA PARK Heyecan, Macera, Sınırsız Eğlence

 

VIALAND TEMA PARK TURU

Heyecan, Macera, Sınırsız Eğlence, Dünyaca Ünlü Karakterler Tema Park'ta.

 

..
 

Program
09:00 :    Okuldan ayrılma ve VIALAND Eğlence Parkına yolculuk.
10:00 :    VIALAND'a varış
10:20 :    Eğlence kartlarının öğrencilere dağıtılması ardından sınırız eğlence için VIALAND'e giriş yapma.
    Nefes Kesen, Maceraperest, Viking, 360, Çılgın Nehir, King Kong, Safari Tüneli, Zindan, Hayal Perdesi, Jet Ski, Minik Kaşifler, Minik Yarışçılar, Fatih'in Rüyası, Hayal Makinası
15:00 :   VIALAND'den ayrılarak okula hareket etme.
16:00 :   Okula varışımızın ardından misafirlerimizle vedalaşma.


             Çocuklarınızla birlikte gönlünüzce eğlenmeye hazır mısınız? Macera Dünyası, Oyun Dünyası ve Efsaneler Dünyası'ndan oluşan Vialand Tema Park İstanbul eğlence dolu bambaşka bir günübirlik fırsatı sunuyor. Türkiye'de ve dünyada örneğine az rastlanan, gösteri ve alışveriş merkezleriyle birlikte büyük bir kompleks oluşturan Vialand Tema Parkı, 100 futbol sahası büyüklüğündedir.
            İçerisinde alışveriş caddelerinin, tüm ihtişamıyla hayran olacağınız bir şatonun, göletin, konser alanlarının ve birçok eğlence merkezinin olduğu Vialand, İstanbul turları arasında eğlencenin doruğa ulaştığı noktalardan biri. İçerisinde bulunan tema park ve AVM konseptiyle dünyada da bir ilki gerçekleştiren Vialand, milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor.
           Dünya standartlarındaki eğlence parkurlarıyla büyük küçük herkesin eğlence anlayışına hitap eden Vialand Tema Park sadece İstanbul'da ve Türkiye'de değil dünya çapında da en çok tercih edilen tema parklar arasında bulunuyor.
           Vialand Tema Park'ı dilediğiniz her an ve her mevsimde ziyaret edebilirsiniz. Kapalı ve açık ünite alanlarıyla, sınırsız eğlenceyi her mevsimde yaşatmayı amaçlayan Vialand, içerisinde onlarca farklı yemek çeşidi ve restoranlarıyla da misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor. Dünya mutfağına ait yiyeceklerden çocuklara özel olarak hazırlanan menülere kadar her detay düşünülüyor.
           Resmi tatiller ve bayram tatillerinde çocuklarınıza sürpriz yapmak ya da onlarla birlikte kendinize de vakit yaratıp sınırsız bir şekilde eğlenmek istiyorsanız Vialand Tema Park tam size göre! Eğlence üniteleri ve oyun parklarıyla günün stresini atacak ve sevdiklerinizle birlikte hem eğlence hem de mutluluk dolu zamanlar geçireceksiniz.
Sumertur'la Vialand turlarında yeriniz hazır!
           Sınırsızca eğleneceğiniz bir yer olan Vialand Tema Park'ta giriş ücretleri ve öğle yemeğinin de dahil olduğu Vialand Tema Park turlarıyla eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Günübirlik turlar arasında da unutulmaz anlar yaşayacağınız bir seyahat deneyimi, eğlence ile buluşacak ve size bambaşka duygular yaşatacak. Hemen yerinizi ayırtın, siz de bu masalsı dünyada hem çocuklarınızla birlikte hem de çocuklar gibi eğlenin!


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER


  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

                          TUR ÜCRETİ: FİYAT SORUNUZ.