Pamukkale, Lavanta Tarlaları, Sagalassos, Salda Gölü Turu 1 Gece Kon 26-28 Temmuz

 

PAMUKKALE, LAVANTA  BAHÇELERİ, SAGALASSOS ANTİK KENTİ, SALDA GÖLÜ TURU

 

Pamukkale - Salda Gölü – Burdur Gölü – Sagalassos Antik Kenti - Isparta – Kuyucak Köyü

 

 26 - 28 Temmuz

1 gece Konaklama

 

   

 

1. Gün: İstanbul'dan Hareket

22:30 Bakırköy, İncirli Ömür Tesisleri Karşısı, Doğtaş Mobilya Önü

22:45 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi, İspark Önü
23:20 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E5 Ankara İstikameti)
 
Belirtilen saatte ve hareket noktalarında buluşarak Sümertur araç içi ikramlar eşliğinde Pamukkale, Isparta, Lavanta Tarlaları, Salda Gölü turumuza başlıyoruz.
 

2.gün İstanbul - Pamukkale - Salda Gölü - Burdur - Burdur Gölü - Sagalassos Antik Kenti - Isparta

 

Keyifle geçen gece yolculuğumuz sonrası, yolda vereceğimiz ekstra sabah kahvaltısı molası ardından Pamukkale’ye varıyoruz. Pamukkale'de Karahayıt ve Travertenler gezisi sonrası Burdur'a hareket ediyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan, Türkiye'nin en derin 3. Gölü olan Salda'da mola veriyoruz. Ardından Burdur Gölü'ne varıyoruz. Burdur Gölündeki kısa bir yürüyüş ve dinlenme molası ardından öğle yemeği (ekstra) için serbest zaman veriyoruz. Bir sonraki durağımız olan Sagalassos Antik Kenti'ne vardıktan sonra, antik şehir içerisinde rehberimiz eşliğinde gezilerimizi tamamlayarak Isparta'da bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ISPARTA

 

 

3.gün Isparta Merkez - Kuyucak Köyü- Lavanta Tarlaları - İstanbul

 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Isparta’da bulunan ve Mimar Sinan tarafından yapılan Firdevs Bey Camii’nin ziyaretiyle günümüze farklı bir atmosfer katıyoruz. Isparta şehir merkezinde yapacağımız geziyle, güller diyarının gül bahçelerini görme şansını yakalayıp, gül ve ürünlerini tanıyoruz. Ardından lavanta tarlalarının bulunduğu Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü'ne ulaşıyoruz. Kuyucak Köyü'nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta tarlaları içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak öğle yemeğimizi alıyoruz (ekstra). Öğle yemeğimiz sonrası İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası İstanbul'a ulaşıyoruz ve bir sonraki Sümertur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

      TUR ÜCRETİ: 499TL

      Tek kişilik oda farkı: 65TL